Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100613 Library:100505 in /home/malewilczyce/public_html/.admin/config/class.connect.php on line 11
Inwestycje mieszkaniowe Wrocław - szeregówki Wilczyce | Malewilczyce.pl

lokalizacja

Osada Małe Wilczyce będzie dużą częścią wsi Wilczyce w gminie Długołęka. To coraz bardziej poszukiwany kierunek migracji mieszkaniowej wrocławian, wyróżniający się dużą ilością terenów leśnych. Już teraz nasze osiedle graniczy z pięknym sosnowym laskiem po stronie wschodniej i dzikim zagajnikiem po zachodniej. Wilczyce łączy z Wrocławiem bezpośrednia komunikacja miejska.

 

Położenie nieruchomości
Obszar, na którym powstanie inwestycja leży na granicy miasta Wrocławia ze wsią Kiełczów, w pobliżu wyjazdu na Warszawę, na obrzeżach dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Działka znajduje się w kwartale: ulicy Wrocławskiej w Kiełczowie, która jest drogą powiatową, wzdłuż lasu do końca ulicy Polnej w Wilczycach oraz wzdłuż granicy miasta Wrocławia - administracyjnie obręb Wilczyce.

W odległości dwóch kilometrów mieszczą się szkoły podstawowe i gimnazjalne, przychodnie lekarskie, apteki i liczne sklepy. Natomiast odległość do centrum Wrocławia to dziesięć i pół kilometra. Umiejscowienie inwestycji jest bardzo korzystne ze względu na graniczenie z miastem, co daje możliwość korzystania z jego dogodności.

Kiełczów oraz wieś Wilczyce, w której administracyjnie usytuowana jest nasza inwestycja to miejsca pełne zieleni, dominuje tu niska zabudowa wielorodzinna oraz budownictwo jednorodzinne. Obie te miejscowości dysponują komunikacją miejską. W promieniu niecałych trzech kilometrów przebiega trasa wylotowa na Warszawę oraz powstająca obecnie wschodnia obwodnica Wrocławia.

Osiedle „Małe Wilczyce”, jako cała inwestycja, będzie składać się z około 400 budynków (w zależności od zapotrzebowania rynku na konkretny rodzaj nieruchomości) wybudowanych na działkach o powierzchniach od 200 do 1000 m2, do których dojazd zapewnia system dróg osiedlowych połączonych z drogą powiatową jak i z drogami gminnymi.

Zgodnie z założeniem w ofercie znajdują się głównie szeregówki (domy w zabudowie szeregowej), w każdym budynku powstaną dwa mieszkania o wielkości od 50 do 80 m2, mieszkania na parterach mają do dyspozycji duże ogrody, mieszkania na piętrach mogą być powiększone o poddasza użytkowe o powierzchni około 30 m2. W kolejnym, trzecim etapie planujemy realizację szeregówek oraz dużych, wygodnych dwupoziomowych mieszkań o powierzchni około 100 m2 z własnymi garażami i ogrodami. W przyszłości powstaną także domy wolnostojące oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Docelowa ilość jednostek mieszkalnych przewidywana jest na poziomie jednego tysiąca o planowanej wielkości od 50 do 200 m2 każda. Wielość propozycji sprawa, że nasza oferta domów jak i mieszkań przeznaczonych do zakupu przez potencjalnych Klientów jest różnorodna, szeroko dostępna i dostosowana do współczesnych wymogów rynku.

W projekcie również wydzielono miejsce pod lokalizację zespołu usługowo – handlowego oraz w centralnej części inwestycji obszar do realizacji i urządzenia parku rekreacyjno – wypoczynkowego.

Małe Wilczyce to duże przedsięwzięcie mieszkaniowe, gdzie Spółka BNM 1 zaprojektowała:
◦Pełną infrastrukturę techniczną ze wszystkimi mediami miejskimi,
◦Ciągi pieszo- jezdne przystosowane dla dzieci i inwalidów
◦Park o powierzchni 15 000 m2 z infrastrukturą rekreacyjną, małą architekturą,
alejkami spacerowymi ◦7 500 m2 zaprojektowanej zieleni poza parkiem,

Małe Wilczyce to zasób wielu różnych nieruchomości, a w tym:
◦niewielkie, ekonomiczne mieszkania z ogrodem, lub na pierwszym piętrze z balkonem
◦przestronne mieszkania z dużym ogrodem lub dodatkowymi poddaszem
◦niezależne mieszkania 2-poziomowe z własnym ogrodem i osobnym wejściem
◦przestronne apartamenty z ogrodem i garażem
◦nowoczesne domy wolnostojące realizowane według indywidualnych zamówień
◦domy w zabudowie szeregowej (szeregówki) z garażem

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez malewilczyce.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

akceptuję